Corp de iluminat stradal 1
TVA inclus
Livrare 60-120 de zile
Descriere generală
Corpul de iluminat stradal LED este proiectat pentru utilizare în spații exterioare și pune accent pe gestionarea termică, eficiența optică și întreținerea facilă.
Conform informațiilor din fișa furnizorului, gama acoperă puteri între 30 W și 240 W, în trei grupe dimensionale. P
rodusul are grad de protecție IP66 și indice de redare a culorilor CRI Ra 70.
Sunt indicate trei opțiuni de temperatură de culoare: 3000 K, 4500 K și 6500 K, precum și o garanție de 5 ani.
Caracteristicile evidențiate de producător includ tehnologia patentată a carcasei, management termic performant, optică patentată pentru creșterea eficienței de utilizare și întreținere ușoară.
Caracteristici tehnice
Caracteristică | 30–100 W | 120–150 W | 180–240 W |
Putere | 30–100 W | 120–150 W | 180–240 W |
Dimensiuni (L × l × H) | 563 × 263 × 157 mm | 614 × 263 × 157 mm | 664 × 263 × 157 mm |
Grad de protecție | IP66 | IP66 | IP66 |
Indice de redare a culorilor | CRI Ra 70 | CRI Ra 70 | CRI Ra 70 |
Temperatură de culoare | 3000 K / 4500 K / 6500 K | 3000 K / 4500 K / 6500 K | 3000 K / 4500 K / 6500 K |
Garanție | 5 ani | 5 ani | 5 ani |
| PREȚ |
Caracteristici și certificări indicate de furnizor
-Tehnologie patentată a carcasei
-Management termic performant
-Optică patentată pentru creșterea eficienței de utilizare
-Întreținere ușoară
-Certificate și standarde menționate: ENEC+, GS, CE, CB, ERP, IEC, LM80, LM79 și TM21.
Descriere Corp de iluminat stradal 1
TVA inclus
Livrare 60-120 de zile
Descriere generală
Corpul de iluminat stradal LED este proiectat pentru utilizare în spații exterioare și pune accent pe gestionarea termică, eficiența optică și întreținerea facilă.
Conform informațiilor din fișa furnizorului, gama acoperă puteri între 30 W și 240 W, în trei grupe dimensionale. P
rodusul are grad de protecție IP66 și indice de redare a culorilor CRI Ra 70.
Sunt indicate trei opțiuni de temperatură de culoare: 3000 K, 4500 K și 6500 K, precum și o garanție de 5 ani.
Caracteristicile evidențiate de producător includ tehnologia patentată a carcasei, management termic performant, optică patentată pentru creșterea eficienței de utilizare și întreținere ușoară.
Caracteristici tehnice
Caracteristică | 30–100 W | 120–150 W | 180–240 W |
Putere | 30–100 W | 120–150 W | 180–240 W |
Dimensiuni (L × l × H) | 563 × 263 × 157 mm | 614 × 263 × 157 mm | 664 × 263 × 157 mm |
Grad de protecție | IP66 | IP66 | IP66 |
Indice de redare a culorilor | CRI Ra 70 | CRI Ra 70 | CRI Ra 70 |
Temperatură de culoare | 3000 K / 4500 K / 6500 K | 3000 K / 4500 K / 6500 K | 3000 K / 4500 K / 6500 K |
Garanție | 5 ani | 5 ani | 5 ani |
| PREȚ |
Caracteristici și certificări indicate de furnizor
-Tehnologie patentată a carcasei
-Management termic performant
-Optică patentată pentru creșterea eficienței de utilizare
-Întreținere ușoară
-Certificate și standarde menționate: ENEC+, GS, CE, CB, ERP, IEC, LM80, LM79 și TM21.
Opinii Corp de iluminat stradal 1