Corp de iluminat stradal LED 4
TVA inclus
Livrare 60-120 de zile
Descriere generală
Corpul de iluminat stradal LED PSL004 este conceput pentru iluminarea eficientă a drumurilor, aleilor, parcărilor și a altor spații exterioare.
Designul carcasei este realizat pentru a susține managementul termic și pentru a facilita întreținerea.
Producătorul evidențiază o tehnologie patentată a carcasei, un sistem de disipare a căldurii și o optică proiectată pentru creșterea eficienței de utilizare a fluxului luminos.
Gama prezentată include patru grupe de putere, de la 30 W la 250 W, cu dimensiuni specifice fiecărei grupe.
Produsul are protecție IP66, garanție de 5 ani și trei opțiuni de temperatură de culoare: 3000 K, 4500 K și 6500 K.
Este indicat un flux luminos de până la 180 lm/W.
Certificările și standardele menționate în materialul furnizorului sunt ENEC+, GS, CE, CB, ERP, IEC, LM80, LM79 și TM21.
Caracteristici tehnice – variante pe orizontală
Caracteristică | 30–50 W | 70–80 W | 100–150 W |
Putere | 30–50 W | 70–80 W | 100–150 W |
Dimensiuni (L × l × H) | 469 × 193 × 74 mm | 519 × 193 × 74 mm | 579 × 263 × 74 mm |
Grad de protecție | IP66 | IP66 | IP66 |
Temperatură de culoare | 3000 K / 4500 K / 6500 K | 3000 K / 4500 K / 6500 K | 3000 K / 4500 K / 6500 K |
Garanție | 5 ani | 5 ani | 5 ani |
Flux luminos | Până la 180 lm/W | Până la 180 lm/W | Până la 180 lm/W |
| PREȚ |
Putere | 180–250 W |
Dimensiuni (L × l × H) | 682 × 280 × 76 mm |
Grad de protecție | IP66 |
Temperatură de culoare | 3000 K / 4500 K / 6500 K |
Garanție | 5 ani |
Flux luminos | Până la 180 lm/W |
| PREȚ |
Caracteristici și certificări
-Tehnologie patentată a carcasei
-Management termic performant
-Optică patentată pentru creșterea eficienței de utilizare
-Întreținere ușoară
-Certificate și standarde menționate: ENEC+, GS, CE, CB, ERP, IEC, LM80, LM79 și TM21.
Descriere Corp de iluminat stradal LED 4
TVA inclus
Livrare 60-120 de zile
Descriere generală
Corpul de iluminat stradal LED PSL004 este conceput pentru iluminarea eficientă a drumurilor, aleilor, parcărilor și a altor spații exterioare.
Designul carcasei este realizat pentru a susține managementul termic și pentru a facilita întreținerea.
Producătorul evidențiază o tehnologie patentată a carcasei, un sistem de disipare a căldurii și o optică proiectată pentru creșterea eficienței de utilizare a fluxului luminos.
Gama prezentată include patru grupe de putere, de la 30 W la 250 W, cu dimensiuni specifice fiecărei grupe.
Produsul are protecție IP66, garanție de 5 ani și trei opțiuni de temperatură de culoare: 3000 K, 4500 K și 6500 K.
Este indicat un flux luminos de până la 180 lm/W.
Certificările și standardele menționate în materialul furnizorului sunt ENEC+, GS, CE, CB, ERP, IEC, LM80, LM79 și TM21.
Caracteristici tehnice – variante pe orizontală
Caracteristică | 30–50 W | 70–80 W | 100–150 W |
Putere | 30–50 W | 70–80 W | 100–150 W |
Dimensiuni (L × l × H) | 469 × 193 × 74 mm | 519 × 193 × 74 mm | 579 × 263 × 74 mm |
Grad de protecție | IP66 | IP66 | IP66 |
Temperatură de culoare | 3000 K / 4500 K / 6500 K | 3000 K / 4500 K / 6500 K | 3000 K / 4500 K / 6500 K |
Garanție | 5 ani | 5 ani | 5 ani |
Flux luminos | Până la 180 lm/W | Până la 180 lm/W | Până la 180 lm/W |
| PREȚ |
Putere | 180–250 W |
Dimensiuni (L × l × H) | 682 × 280 × 76 mm |
Grad de protecție | IP66 |
Temperatură de culoare | 3000 K / 4500 K / 6500 K |
Garanție | 5 ani |
Flux luminos | Până la 180 lm/W |
| PREȚ |
Caracteristici și certificări
-Tehnologie patentată a carcasei
-Management termic performant
-Optică patentată pentru creșterea eficienței de utilizare
-Întreținere ușoară
-Certificate și standarde menționate: ENEC+, GS, CE, CB, ERP, IEC, LM80, LM79 și TM21.
Opinii Corp de iluminat stradal LED 4